YDT Hazırlık Kursu

Abidinpaşa YDT Kursu

Abidinpaşa YDT Kursu olarak, özenle oluşturulmuş butik sınıflarda uzman öğretmen kadromuz ile YDT hazırlık sürecinde öğrencimizin gramer alt yapısını geliştiriyor, sınavda karşılaşılacak soru tipleriyle hızlı soru çözüm alışkanlıklarını geliştiriyoruz. Gruba yönelik yabancı dil derslerinden çok kişinin özelliklerini değerlendirerek kişiye özel programlarla dil alt yapılarını güçlendiriyoruz.

YDT Nedir?

YDT, üniversiteye girişte YGS ve LYS yerine gelen Yükseköğretim Kurumları Sınavı olarak bilinen yeni sistemde üniversitede 4 yıllık dil bölümlerine giriş için yapılan sınavdır.

Mamak YDT Hazırlık Kursumuzda, öğrencilerimizin seviyelerine ve sınavda çıkacak sorulara göre hazırlanan programımızla sınava hazırlık sürecimizde öğrencilerimizi destekliyoruz. Kelime bilgisi, dil bilgisi, cümle tamamlama, çeviri, yakın cümleyi bulma, diyalog tamamlama dersleri ile YDT sınavının tüm içeriğini vererek öğrencilerimizi donanımlı bir şekilde sınavlara hazırlıyoruz.

Deneme Sınavları

Her hafta yapılan deneme sınavları ile öğrencilerimizin eksikliklerini tespit ediyor ve bire bir olarak öğrencilerimize özel çalışmalarla hedefledikleri bölüme yerleşmelerini kolaylaştırıyoruz. YDT Hazırlık Kursumuzda, yoğun olarak soru pratiği üzerine çalışıyor ve sınav tekniğini kavratıyoruz.

Yenilikçi, disiplinli ve sistemli bir şekilde sınav stratejisi, soru çözme teknikleri, hızlı okuma ve anlama yöntemleri, yoğunlaştırılmış deneme sınavları, tamamlayıcı ek derslerle hedefe birlikte ilerliyoruz.

Öğrencilerimizin İngilizceyi anlıyor ve günlük hayatında kullanıyor olmaları sınavlar için yeterli olmayabilir. Soru çözüm tekniklerine hakim olmak sınav başarısının en önemli destekçisidir. Sınav başarılarını artırmak için sınava yönelik ders programımız, dilbilgisi dersleri ve kelime hazinelerini geliştiren özel çalışmalar yapıyoruz. Özel kelime listeleri ve kişiye özel kelime çalışmaları ile sınavda yeterli düzeye ulaşacak dil seviyelerine ulaşmalarını hedefliyoruz. Çeviri ve güncel makale çalışmalarıyla öğrencilerimizin sınavlarda kolaylıkla metinleri anlamalarını ve yorumlamalarını sağlıyoruz.

Rehberlik

Etkin rehberlik servisimizle sınava hazırlık sürecinde öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüyor, öğrencilerimizi kişisel özellikleri çerçevesinde değerlendiriyor ve velilerimizle birlikte doğru bir şekilde takip ediyoruz.

Bilge Arkadaş YDT kursumuzda, ücretsiz ders kaynakları ve soru çözüm teknikleri dersleri ile başarınızı artırıyoruz.

– 8 kişilik sınıflar
– Soru çözme teknikleri
– Tamamlayıcı ek dersler ve tekrar dersleri
– Periyodik deneme sınavları ve ayrıntılı çözüm teknikleri

Abidinpaşa YDT kursu için, fiyatlarımız ve kampanyalarımızla ilgili bilgi için sizleri Bilge Arkadaş Eğitim’e bekliyoruz.

Hayallerinizi ertelemeyin!

YDT Hazırlık Kursu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön