YDS Hazırlık Kursu

YDS Hazırlık Kursu
YDS’de başarı hayal değil!
YDS Hazırlık Kursumuzda, yabancı dil sınavlarına girecek öğrencilerimizi etkili, kalıcı yöntemlerle ve başarılı bir şekilde sınavlara hazırlıyoruz. YDS sınav tekniğini kavratıyor, deneme sınavları ile soru pratiği kazandırıyor ve öğrencilerimizi hedefledikleri puana ulaştırıyoruz. YDS sınavından yüksek başarı elde etmek isteyen öğrencilerimizin eksikliklerini tespit ederek uzman ve tecrübeli öğretmen kadromuzla hizmet veriyoruz.

Mamak YDS Hazırlık Kursumuzda, sistemli bir şekilde sınav stratejisi, soru çözme teknikleri, hızlı okuma ve anlama yöntemleri, yoğunlaştırılmış deneme sınavları, tamamlayıcı ek derslerle başarıya birlikte imza atıyoruz.

Bilge Arkadaş YDS hazırlık kursumuzda gramer bilgisi ve kelime alıştırmalarının yanı sıra deneme sınavları ile soru tiplerine yönelik çalışmalar yapıyoruz. Önce öğrencilerimizin yabancı dil seviyelerini belirliyor ve eksikliklerini tespit ediyoruz. Gramer alt yapısına yönelik çalışmalar yaparak eksikliklerini tamamlıyor ve soru çözüm teknikleri ile destekliyoruz. Ücretsiz ders kaynakları ve soru çözüm teknikleri dersleri ile YDS başarınızı artırıyoruz.

  • 8 kişilik sınıflar
  • Soru çözme teknikleri
  • Tamamlayıcı ek dersler ve tekrar dersleri
  • Periyodik deneme sınavları

YDS kursumuz, fiyatlarımız ve kampanyalarımızla ilgili bilgi için sizleri Bilge Arkadaş Eğitim’e bekliyoruz.

YDS Hazırlık Kursu
Başa dön