İlköğretim İngilizce Kursu

Abidinpaşa İlköğretim İngilizce Kursu

Abidinpaşa İlköğretim İngilizce Kursu ile İngilizce öğrenmek artık çok kolay!

Yapılan araştırmalar çocukların küçük yaşta anlama ve kavrama güçlerinin daha yüksek olduğunu göstermektedir. İlköğretim çağında verilen eğitim, çocukların özgüvenlerinin artmasına ve ilerleyen yaşlarda daha başarılı olmalarına katkı sağlıyor.

Dil öğrenmeye erken yaşta başlayan çocukların daha çabuk uyum sağladıkları ve yabancı dili anadilleri kadar mükemmel öğrendikleri gözlemlenmektedir. Doğru yöntemlerle konuşma ve dinleme üzerine yoğunlaşarak öğrenilen İngilizce çocuklarımızın hayata önde başlamaları demektir. Günümüz koşullarının vazgeçilmezi İngilizce öğrenimi için biz bu bilinçle hareket ediyoruz. Çocuklarımızın İngilizceyi anlamalarını, akıcı konuşma alışkanlığı kazanmalarını ve en önemlisi de severek öğrenmelerini amaçlıyoruz.

Abidinpaşa İlköğretim İngilizce Kursu ile daha başarılı öğrenciler yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuzda size ve çocuklarınıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Çocuklarınız Abidinpaşa İlköğretim İngilizce Kursu ile öğrenirken eğlenecek hiç sıkılmadan çalışmanın keyfine varacaklar.

Sınıflarımız Ve Programımız

Öğrencilerimize STS (Seviye Tespit Sınavı) yaparak İngilizce seviyelerini ölçüyor, düzeylerine göre oluşturduğumuz sınıflarımızda İngilizceyi sevdirerek öğretiyor, öğrencilerimize okuma, anlama, yazma ve gramer desteği veriyoruz.

Uzman öğretmen kadromuz ile 7-8 kişilik özel sınıflarda 9 aylık bir programla eğlenceli bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefliyoruz.

Öğrencilerimizin başarı seviyelerini değerlendiriyor, değerlendirme sonuçlarına göre ayrı bir planlama yaparak eğitimlerini destekliyoruz. Eğitim dokümanlarımızla çağdaş dünyanın gereği olan dil öğrenmeyi hızlı, sistemli ve kolay hale getiriyoruz.

Öğrencilerimizin okul derslerine katkı sağlayacak şekilde oluşturulmuş ders programlarımızla okul başarılarını yükseltiyor ve İngilizceyi her yerde kullanabilecek hale gelmesini sağlıyoruz. Öğrencilerimize İngilizceyi alışılmışın dışında yöntemlerle öğretiyor ve çocuklarımızın İngilizce eğitimini seven, kendine güvenen ve başarılı bireyler olmalarına katkı sağlıyoruz.

Başarılı ve mutlu bir gelecek için çocuklarımızı Mamak Bilge Arkadaş Yabancı Dil Kursumuza bekliyoruz.

İlköğretim İngilizce Kursu
Başa dön