Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Abidinpaşa Çocuklar İçin İngilizce Kursu ile erken yaşta İngilizce öğrenmeleri hem çocuklarımızın okul hayatındaki başarılarını olumlu etkileyecek hem de ileriki hayatları için de onlara ayrıcalık sağlayacaktır. Çocuklar için İngilizce kursumuzda çocuklarımızın erken yaşlarda dil öğrenme yolculuklarına destek veriyor ve İngilizceyi günlük hayatlarında da kullanmaları için teşvik ediyoruz.

Çocuklarınız İngilizceyi bizimle öğrensin!

Dünya dili İngilizce’yi çocuklarımızın ana dili konuşmasını ister misiniz?

Çocuklarımızın İngilizceyi kalıcı bir şekilde öğrenmelerini sağlamak için ezbere dayalı değil, doğru yöntemlerle kaliteli ve etkili bir hizmet sunuyoruz. Gramer öğrenmenin yanı sıra çocuklarımızın dili kullanmaları, işitmeleri ve konuşmaları üzerinde duruyor, alıştırma ve tekrarlarla öğrencilerimize İngilizce konusunda yol gösteriyoruz.

İngilizce Nasıl Öğrenilir?

Dil becerilerini geliştirmek için çocuklarımıza seviye tespit sınavı yaparak İngilizce düzeylerini belirliyor ve seviyelerine uygun sınıfları oluşturuyoruz. Öğrencilerimizle günlük diyaloglar kuruyor, İngilizceyi öncelikle sevdiriyor ve işitme, anlama, okuma, yazma konularında destekliyoruz.

Çocuklar için İngilizce kursumuza kayıt olan öğrencilerimize düzey belirlemesi yaptıktan sonra uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan eğitim programı ile dil öğrenme yolculuğumuza başlıyoruz. Bu eğitim programları içinde belirli aralıklar ile mini deneme sınavları yaparak eğitimin başarısını ve hedeflerimizi ölçümlüyoruz.

Kolay ve Hızlı İngilizce Öğrenmek İçin Doğru Adres

Çocuklar için İngilizce kursunda hem gramer hem de konuşma eğitimleri veriyoruz. Öğrenci odaklı sistemimizle sunmuş olduğumuz eğitimlerin ilk iki ayında konuşulanı ve okunanı anlayan sonraki aşamalarda ise konuşulan ve okunana cevap verebilen öğrenciler yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizin derste aktif olmalarını sağlayacak eğlenceli materyallerle çocukların kalıcı bir dil eğitimi almalarını hedefliyoruz.

İngilizceyi kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmeleri için çocuklarımızla derslerde İngilizce konuşuyor,  İngilizce telaffuzlarını çekinmeden geliştirmelerini sağlıyoruz. Abidinpaşa Çocuklar İçin İngilizce Kursu olarak sizleri detaylı bilgilendirmek için bekliyoruz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu
Başa dön