0 (312) 365 25 55 Konur 1 Sokak No:18/16 Kızılay info@bilgearkadas.com
Bilge Arkadaş Eğitim Kurumu facebook Bilge Arkadaş Eğitim Kurumu twitter Bilge Arkadaş Eğitim Kurumu instagram

İngilizce Kursu

Abidinpaşa İngilizce Kursu

Abidinpaşa İngilizce Kursu olarak Ankara Mamak’ta sunmuş olduğumuz yabancı dil kursu ile yabancı dil merakı olan ve akademik çalışmaları için yabancı dil kursuna ihtiyaç duyan öğrencilerimize kaliteli ve güvenli bir İngilizce kursu sunuyoruz. İngilizce kursu almak isteyen kişilerin tarafımıza müracaat etmeleri ile birlikte öncelikle kişilerin İngilizce seviyelerini test ediyoruz. Belirlemiş olduğumuz İngilizce seviyelerine göre aynı seviyede olan kişiler için aynı sınıfta kurs almalarını sağlıyoruz. Böylelikle seviye anlamında birbirine yakın olan kişilerin eğitimlerinde daha kaliteli ve öğrenme konusunda da oldukça etkili yöntemler uyguluyoruz.

Sunmuş Olduğumuz Diğer Hizmetler
Abidinpaşa İngilizce Kursu aracılığı ile İngilizce kursu almak isteyen kişilerin seviyeleri belirlendikten sonra kendileri için sınıfları belirleniyor. Sınıf belirlemesi yapıldıktan sonra ise uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan eğitim programı ile haftalık olarak eğitim programlarımıza başlıyoruz. Bu eğitim programları esnasında belirli aralıklar ile küçük çaplı sınavlar yapılarak verilen eğitimin ne kadar başarılı olduğunu test ediyoruz. Test etmemizin yanı sıra İngilizce kursum alan kişilerin eksik yanlarını tespit ederek her bir kişi için ayrı ayrı planlama yaparak eksikliklerin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Kolay ve Hızlı İngilizce Öğrenmek İçin Doğru Adres
İngilizce dilinin çağımızın küresel iletişim dili olması nedeni ile artık hemen hemen her ülkede İngilizce konuşan kişi sayısında önemli artışlar meydana geliyor. Sunmuş olduğumuz İngilizce kursunda hem gramer İngilizce hem de konuşma dili olarak İngilizce eğitimleri sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz eğitimlerin ilk iki ayında konuşulanı ve okunanı anlayan sonraki aşamalarda ise konuşulan ve okunana cevap verebilen kursiyerler yetiştiriyoruz.

Eğitim veren öğretmenlerimiz İngilizce dil konusunda oldukça kaliteli ve uzman kişiler olup sunulan hizmetler neticesinde akıcı bir İngilizce konuşan kişi sayısında artış meydana getiriyoruz. Her seviyedeki kişiye İngilizce kursunu belirli programlar dahilinde sunuyoruz.

İngilizce Kursu
Başa dön